BAHAR OKULUNA KAYIT

  

Okul ücretleri aşağıdakileri kapsamaktadır:

  • – Okul dokümanları
  • – Uygulamalı çalışma için 1 TB hardisk, ( Veri setleri ve Yazılım )  Type C ve USB3.0 özellikkli disk.  Katılımcının Type C  Windows10-11  tabanlı bilgisayar sahip olması durumunda hızlı çalışabilecektir.
  • – Tüm verilen derslerin notları
  • – Katılım Belgesi
  • – Öğle yemekleri
  • -1 akşam toplu yemek organizasyonu ( Covid nedeniyle açık havada planlanmaktadır )
  • -Sınavdan geçen adaylara sınavda başarılı belgesi verilecektir.

KAYIT VE ÜCRETLER

Okul katılım ücretleri: 

Ücretler 15 Nisan 2023 tarihine kadar
Tüm katılımcılar 9.850 Lira

KAYIT:

–          Tüm kayıtlar on-line olarak yapılmalıdır. Telefon, fax ya da e-mail ile yapılacak kayıtlar kabul edilmeyecektir.

–          Kayıt için son tarih 15 Nisan 2023 ’ dür . Kayıtların geçerli olması için ücretin yatması gerekmektedir aksi takdirde 24 saat içinde kayıt otomatik olarak silinmektedir.

–          Kayıt sırasında olası problemler için  destek@microctschool.com  adresine e-mail ile bilgi verilmesi gerekmektedir.

–          Kayıt yaptırdıktan sonra iptal ettirilmesi durumunda 15 Nisan 2023 tarihine kadar yatırılan ücretin %50’si iade edilecektir 15 Nisan 2023 tarihinden itibaren iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

–         ÖDEME

–          Tüm ödemeler TL olarak aşağıda verilen IBAN numarasına yapılmalıdır. Eksik yapılan ödemeler ile kayıt tamamlanamayacaktır. Ücretler alındıktan sonra 24 saat içerisinde alındığına ve kayıtın tamamlandığına dair bilgi okul yönetimi tarafından katılımcılara bildirilecektir. Kredi kartı veya mail order ile ödeme kabul edilmemektedir.

–          Ödeme yapılırken ilgili kişinin/kişilerin isimleri bilgi kısmında mutlaka belirtilmelidir. ( Kayıt için ödemenin tamamlanması gerekmektedir. )

–          Ödemeler ile ilgili fatura okulun ilk günü ilgili firma temsilcisinden alınabilecektir. ( Fatura için detaylarınızın kayıt formunda doldurulması gerekmektedir )

–          Ödemeler için ilgili firma bilgileri ve temas kurulacak kişi aşağıdaki gibidir.

Banka       Türkiye İş Bankası
Hesap adı   Teknogem Müh. Hiz. san ve Tic. ltd Şti,
Şube İşbank – Üsküdar şubesi
Hesap no        1059-3576467
IBAN No            TR92 0006 4000 0011 0593 5764 67

İlgili kişi: Orkun Dursun
Tel: 0554 4940582

Bahar Okuluna Kayıt için resme tıklayınız